Prostory hotelu a sportoviště

Herna

V suterénu hotelu se nacházejí prostory, které slouží pro využití volného času našich hostů – součástí dětské herny je totiž také:

  • Biliár
  • Šipky

Je možné si také zapůjčit společenské hry. V prostorách 3. patra je možné využít stolní fotbal.

Veškeré informace o provozu herny poskytuje recepce hotelu.

Posezení u krbu

V zimním období nebo v chladnějším čase si můžete pobyt na Hotelu a na Roubenkách zpříjemnit posezením u krbu. V Hotelu si můžete vychutnat krb v pohodlných křeslech ve foyer nebo při posezení v klubovně či setkání v malém konferenčním sále. Hosté ubytovaní v našem VIP apartmá mají krb přímo na pokoji.

Roubené chaty i velká roubenka Útulna mají každá krb ve své společné místnosti.

 

Knihovna a modlitební pokoj

Knihovna konferenčního centra Malenovice se nachází ve 3. patře, odkud je nádherný výhled do údolí a na protější vrcholy Beskyd. Je místem pro studium, četbu, odpočinek. Našim hostům je k dispozici široký výběr české i anglické křesťanské literatury, kterou si mohou během svého pobytu na hotelu zapůjčit.

V 1. patře se také nachází malý modlitební pokoj, kde dostanete příležitost se ztišit, načerpat novou energii a hlavně strávit čas s Bohem.

Křesťanská akademie mladých nabízí křesťanským vedoucím možnost strávit 1 až 2 noci v konferenčním centru Malenovice a hledat duševní, duchovní i fyzické občerstvení. Tato nabídka platí pro kazatele a vedoucí pracovníky sborů, kteří mají zájem oddělit nějaký čas pro Boha, studium a duchovní načerpání. K tomuto účelu je na hotelu vyhrazen jeden tzv. „prorocký pokoj„, na kterém si host nehradí ubytování, ale pouze objednanou stravu. Nechali jsme se inspirovat Šúnemitkou, která Elíšovi připravila pokojík pro odpočinek (2Kr. 4:9). Vybavení pokoje je téměř totožné, jen místo svícnu máme lampičku.

(2 Královská 4:9-11) Jednou řekla svému manželovi: „Podívej se, ten muž, co tudy často chodí, je určitě Boží světec. Pojďme mu na střeše postavit pokojík. Dáme mu tam postel, stůl, židli a svícen, ať má, kde odpočívat, když k nám přijde.“ Jednoho dne si tam tedy Elíša přišel odpočinout. Lehl si ve svém pokojíku…

Vzhledem k omezeným finančním zdrojům pro tuto službu se, prosím, předem obracejte se svými žádostmi o možnost využití ubytování na prorockém pokoji na ředitele Křesťanské akademie mladých, Jakuba Vejmělku: kam@kam.cz

 

Sportovní areál

Během pobytu u nás můžete využít pro aktivní odpočinek různá sportoviště, která se nacházejí v areálu kolem hotelu a roubenek:

  • travnaté fotbalové hřiště;
  • víceúčelové hřiště na basketbal, tenis, volejbal s umělým povrchem a nočním osvětlením;
  • hřiště na plážový volejbal;
  • hřiště na softball.

Balóny a tenisové rakety lze zapůjčit na recepci, kde taktéž probíhají rezervace sportovišť.

V hotelu je možnost úschovy kol a lyží. V zimním období na objednávku hostů provozujeme dětský lyžařský vlek.