Často kladené dotazy

Ubytováváte psy?

Asistenční pes je ubytován zdarma. V ostatních případech ubytováváme na pokoj pouze jednoho psa za poplatek. V případě hromadných rezervací vyžadujeme souhlas organizátora pobytu.

Musíme si přivézt svoje sportovní nářadí (míče, sítě)?

Ne – pokud máte objednán pronájem sportovního areálu je to včetně vybavení hřišť pro jednotlivé sporty. Vyjímkou je softbalové hřiště – nářadí na softbal nemáme.

Je možné při hromadné rezervaci požádat o prodlouženou dobu otevření kavárny?

Ano je to možné, ale je třeba o toto požádat při dojednávání rezervace – tedy předem. Požadavek na prodlouženou dobu v den, kdy už akce je tady, nemusí být z provozních důvodů realizován.

Můžeme mít místo objednaného obědu/večeře balíček?

Ano, ale je potřeba vše domluvit s recepcí v dostatečném předstihu.

Je možné pronajmout si celý hotel včetně kuchyně?

Ne, toto není možné ani na hotelu ani v chatě „Malenka“ – náš personál vaří a vydává stravu. Je možné si pronajmout roubenku „Útulna“, kde je možné připravit stravu pro menší skupinu.

Můžu si objednat během pobytu vegetariánskou stravu (bezlepkovou)?

Ano, je to možné. Požadavky na stravování si nejlépe objednejte předem přes svého organizátora. Jsme schopni zajistit stravu vegetariánskou, bezlepkovou a bezlaktózovou. Případné další diety je třeba konzultovat s provozní kuchyně.

Je možné přijít individuálně do restaurace na jídlo?

Nemáme v provozu restauraci, kde byste mohli přijít a vybrat si z jídelního lístku. Je potřeba se objednat předem. Běžně je v provozu kavárna se sortimentem kavárenského občerstvení (dezerty, poháry, teplé, studené nápoje, nanuky). Pokud tedy plánujete návštěvu hotelu, ověřte si prosím možnosti v daný den telefonicky v recepci. Může se stát, že naši zákazníci v případě pořádání velkých konferencí, příp. oslav a svateb si přejí mít hotel pouze pro sebe a v tom případě najdete na vstupu informaci „uzavřená společnost“.

Je u vás možné platit eury, případně máte směnárnu?

V našem hotelu je možné platit pouze v českých korunách, případně kreditní kartou. U hromadných akcí a záloh převodem na účet. Směnárnu neprovozujeme.